nowa siedziba w Bydgoszczy | Szkoła Języków Obcych – Perfekt | Bydgoszcz, Inowrocław

nowa siedziba w Bydgoszczy

Od poniedziałku 3 lutego 2020 zapraszamy do nowej siedziby naszej szkoły w Bydgoszczy
– przenosimy się na IV piętro biurowca przy ul. Dworcowej 81 (Biurowiec Eltry).

Jest to miejsce bardzo korzystne pod względem komunikacji, ponieważ znajduje się 200 m od dworca PKP, bardzo łatwo dotrzeć jest tam komunikacją miejską, a także znaleźć miejsce do zaparkowania samochodu.

Właściciele budynku cały czas pracują nad podniesieniem jego standardu. Warto wspomnieć przede wszystkim o tym, że już niedługo nasze sale będą klimatyzowane. Remont elewacji budynku jeszcze trwa, ale niebawem będzie się on prezentować jak na załączonym zdjęciu (strzałką zaznaczyliśmy wejście).

Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z tej zmiany!

PERFEKT Szybka Nauka Języków
Bydgoszcz, ul. Dworcowa 81, IV piętro