Szukasz kursu językowego dla swojego dziecka? | Szkoła Języków Obcych – Perfekt | Bydgoszcz, Inowrocław

Szukasz kursu językowego dla swojego dziecka?

* W szkole PERFEKT dzieci mówią w języku obcym już od pierwszej lekcji!

* Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze

* Naukę przeplatamy grami i zabawami edukacyjnymi, aby zmotywować uczniów do uczestnictwa w zajęciach

* Uczymy nie tylko angielskiego: zapraszamy również na niemiecki i hiszpański

Zapraszamy na lekcje próbne!