Zajęcia zgodnie z kalendarzem | Szkoła Języków Obcych – Perfekt | Bydgoszcz, Inowrocław

Zajęcia zgodnie z kalendarzem

Uprzejmie informujemy, że zajęcia w szkole PERFEKT odbywają się dzisiaj i w kolejnych dniach normalnie wg kalendarza zajęć https://www.perfekt.edu.pl/cennik/kalendarz-zajec
Prowadzimy lekcje w małych grupach (od 1 do kilku osób), więc nie stanowią one imprezy masowej ani zagrożenia zgodnie z aktualnymi oficjalnymi informacjami w sprawie choroby COVID-19.
Decyzją Urzędu Miasta i Gminy Janikowo od 11.03.2020 nie odbywają się zajęcia w Centrum Dialogu w Janikowie.
Decyzją Urzędu Miasta Radziejów od 12.03.2020 nie odbywają się zajęcia w Radziejowskim Domu Kultury.
Zapraszamy na zajęcia.